Gizlilik Politikamız

Genel

Bu siteyi kullanıyor olmanız, gizlilik politikamızı okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İşbu Gizlilik Politikası Horus Teknoloji'nin bu Web sitesinde hangi bilgileri topladığını, bilgilerinizi nasıl kullandığını ve sizin bilgilerinizin toplanması ve kullanım şekli ile ilgili açıklamaları içermektedir.

www.horus.com.tr web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi belirtilmediği sürece Horus Teknoloji’ye aittir. Bilgiler, Horus Teknoloji'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Ziyaretçilerin zaman zaman bu gizlilik politikasını gözden geçirmesi gerekmektedir. Horus Teknoloji, herhangi bir sebepten dolayı veya hiçbir sebep göstermeksizin istediği an bu gizlilik politikasında değişiklik, düzeltme, güncelleme, ilave ve/veya çıkartma ya da her türlü başka değişikliği gerçekleştirme hakkını saklı tutar.

Tüm değişiklikler burada bildirilecek ve aksi belirtilmedikçe burada bildirilen her türlü değişiklik yayınlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girecektir.

Toplanan Bilgiler

  • Tarayıcı Bilgileriniz
  • IP Adresiniz
  • Yönlendiren URL Bilgisi
  • Çerez Bilgisi

Görüntülediğiniz sayfalar, tıkladığınız bağlantılar ve hizmetlerimiz ile ilgili yaptığınız diğer işlemler hakkında bilgi toplamak için reklam ve e-posta içeriğimiz ile, çerez, web işaretçileri (beacons), benzersiz kimlikleme ve benzer teknolojiler kullanmaktayız.

Sorumluluk Reddi

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve(veya) bilgisayar virüsü ve(veya) hat ve(veya) sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Horus Teknoloji ve(veya) çalışanları sorumlu tutulamazlar.

Horus Teknoloji web sitesinde, Horus Teknoloji’ın veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında bilgi ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Horus Teknoloji'ye ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Horus Teknoloji sorumlu değildir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması

Horus Teknoloji web sitesi üyeleri ile web sitesi üzerinden gizli bilgilerini horus.com.tr ile paylaşan kişi ve kurumların bilgilerini, duyuruların ve haberlerin iletilmesi ile çeşitli istatistiksel değerlendirmelerin yapılması amaçları dışında saklamayacak ve üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır. [email protected]

Horus Teknoloji gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişi ve kurumlara ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. [email protected]


Güncelleme Tarih: 14.01.2018