Yazılım Geliştirme Hizmet Modelimiz

Markanıza değer katacak yazılım çözümleri üretiyoruz

01
Analiz ve Projelendirme

İhtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz yazılımı belirleyin, isteklerinizi listeler halinde bize ulaştırın, istekleriniz doğrultusunda projelendirme yapalım, İster zaman tabanlı ister proje tabanlı devam edelim, müşterimiz olun

02
Tasarım

Bir önceki aşama dan elde edilen anlayış, model ve planları şekillendiririz. İlk görüşmeden sonra kapsamlı araştırma bulguları, ürünün resmi tasarımını başlatır. Bu aşamada yapılacak planlar paydaşlar ile görüşülmekte ve birçok önerilen tasarımdan biri sonuçlanıncaya kadar teknik ekibe geri bildirim ve görüşler olarak bildirilmektedir.

03
Geliştirme

Fikirler şekillenmeye başlıyor ve süreç, tüm iş gereksinimlerini ve daha fazlasını karşılayan en iyi ürünü sunmak için tekil bir vizyonla şekillendiriliyor. Tasarımcılarımız ve teknik uzmanlarımız, işletmeniz için haber değeri olan çevrimiçi varlık yaratmak için birlikte çalışıyor.

04
Testler

Son ürün, beklenildiği gibi tüm işlevleri ile birlikte hatasız olmasını sağlamak için çok sayıda titiz testlere tabi tutulur. Yukarıdaki web geliştirme aşamaları boyunca yapılan çalışmaları değerlendirir ve bir tutarsızlığın görüldüğü her yerde değişiklikler yapılır. Ancak, Kullanıcı Kabul Testi'ne onay verdikten sonra test aşaması sona erer.

05
Canlıya Alma

Tüm kalite kontrolleri ve kullanıcı kabul testinden gelen onaydan hemen sonra proje canlıya alınır. Bununla birlikte, dağıtım sonrası bakım hizmetlerimiz, gerekli yardım ve sorun giderme hizmetleri sunulur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim