Yazılım Teknolojileri

Markanıza değer katacak yazılımlarınızda kullanabileceğimiz teknolojiler

Programlama Dilleri

Projelerimizde ihtiyacınıza en uygun programlama dillerini kullanıyoruz

Web uygulamaları için daha kolay yazılmayı sağlar, günümüzde web sayfa ve uygulamaları en çok tercih edilen programlama dilidir.

Bir çok platformda çalışabilen java. Günümüzde özellikle kurumsal uygulamalar için en çok tercih edilen programlama dilidir.

Güçlü matematik kütüphaneleri ile işletim sistemi bileşenleri ve web uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Web Uygulamaları ve mobil uygulama geliştirme içinde kullanılabilen, masaüstü ortamları için en çok tercih edilen programlama dilidir.

Yaygın olarak web tarayıcılarında kullanılmakta olan programlama dilidir. Node.js gibi platformlar sayesinde sunucu tarafında da kullanılmaktadır.

Google tarafından geliştirilen daha çok sistem tarafı için geliştirilmiş olan programlama dilidir. Derlenebilir ve statikdir.

Yazılım Geliştirme Araçları

Projelerimizde son teknoloji ürünü uygulamalardan faydalanırız.

Yazılan bir uygulamanın sürüm takibi yazılım geliştirme sürecinin en önemli parçasıdır. Bu noktada dağıtık bir sürüm takip sistemi olan git yazılım geliştirme sürecinin en önemli aracı olmaktadır.

Sistemleri yapılandırmak, yönetmek için kullanılan yazılımdır. Çoklu dağıtımını, özel amaçlı görev yürütme ve yapılandırma yönetimini birleştirir.

Yapılandırma yönetimi aracıdır. Sistem yapılandırmak ve bakım yapmak için saf Ruby tabanlı bir özel amaçlı programlama dili kullanır.

Yazılım geliştirme sürecini otomatikleştiren continuous integration aracı olan Jenkins günümüzde en yaygın kullanılan araç konumundadır.

Yazılım geliştirme sürecini takip etmek içinde iş takibi, ekip çalışması için büyük önem taşımaktadır. RedMine web tabanlı yaygın kullanılan bir yazılımdır.

Güvenilir ve güvenli bir şekilde, herhangi bir kaynaktan, herhangi bir biçimde arama, analiz etme ve gerçek zamanlı olarak görselleştirme.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim