Yazılım Teknolojileri

Markanıza değer katacak yazılımlarınızda kullanabileceğimiz teknolojiler

Programlama Dilleri

Projelerinizde ihtiyacınıza en uygun programlama dillerini kullanıyoruz

Web uygulamaları için kolay yazılım geliştirme sağlar, günümüzde web sayfası ve uygulamaların da en çok tercih edilen programlama dilidir.

Bir çok platformda çalışabilen java. Günümüzde özellikle kurumsal uygulamalar için tercih edilen programlama dilidir.

İçerisinde barındırdığı pek çok kütüphane ile işletim sistemi ve web uygulamaları için tercih edilen programlama dilidir.

Ruby, nesneye yönelik, dinamik ve reflektif bir programlama dilidir. Günümüzde özellikle web uygulamalarında kullanılmaktadır.

Kesinti toleransı olmayan durumlar için tasarlanmıştır. Günümüzde özellikle telekomünikasyon alt yapısında oldukça sık kullanılmaktadır.

Google tarafından geliştirilen daha çok sistem tarafı için geliştirilmiş olan programlama dilidir. Daha çok web uygulamalarında kullanılır.

Web Uygulamaları ve mobil uygulama geliştirme içinde kullanılabilen, masaüstü ortamları için en çok tercih edilen programlama dilidir.

Genellikle web tarayıcılarında kullanılmakta olan programlama dilidir. Node.js gibi platformlar sayesinde sunucu tarafında da kullanılmaktadır.

Yazılım Geliştirme Araçları

Projelerinizde son teknoloji ürünü uygulamalardan faydalanıyoruz

Yazılan bir uygulamanın sürüm takibini yapmak için kullanılan yazılımdır. Yapılan değişiklikleri kaydetmek, eş zamanlı çalışabilme, offline kullanım gibi özellikleri bulunur.

Sistemleri yapılandırmak ve yönetmek için kullanılan yazılımdır. Çoklu dağıtımını, özel amaçlı görev yürütme ve yapılandırma yönetimini birleştirir.

Yapılandırma yönetim aracıdır. Sistem yapılandırmak, bakımları düzene sokmak ve görevleri yerine getirmek için kullanılır.

Yazılım geliştiricilerin daha çok kullandığı uygulama sanallaştırma platformudur. Maliyetten, zamandan ve disk alanınızdan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Mevcut containerized uygulamalarınıza Auto depylement ve Scale gibi işlemleri ekler ve yönetmenizi yardımcı bir kümeleme sistemidir.

Önceden hazırladığınız playbooklar ile sanallaştırma yazılımlarını kullanarak hızlıca geliştirme ortamları kurup kullanabileceğiniz otomatize bir araçtır.

Yazılım geliştirme sürecini otomatikleştiren continuous integration aracı olan Jenkins günümüzde en yaygın kullanılan araç konumundadır.

Yazılım geliştirme sürecini takip etmek, iş takip süreçlerini yönetmek ve ekip çalışmasını kolaylaştırmak için kullanılan yazılımdır.

Güvenilir ve güvenli bir şekilde, herhangi bir kaynaktan, herhangi bir biçimde arama, analiz etme ve gerçek zamanlı olarak görselleştirme.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim